Як зробити вимощення навколо будинку?

Вам потрібне вимощення навколо вашого будинку?

Вимощення – це водонепроникний пояс по периметру всього будинку. Його роблять із бетону, тротуарної плитки або асфальту. І зробіть це з ухилом. Він призначений захисту фундаментів від атмосферних опадів.

Зазвичай виконує такі функції:

  • Декоративна – надає будинку закінченого вигляду;
  • Захисна – тала вода не стикається з фундаментом, запобігаючи його руйнуванню, крім того, можна передбачити злив для осаду в каналізацію або дренаж;
  • Теплоізоляція – вимощення не дозволяє заморозити ґрунт у підвалі, тим самим зменшуючи втрати тепла (підлоги в будинку будуть теплими);
  • Запобігання набряку ґрунту – це дуже важливо, тому що вимощення запобіжить це явище, і фундамент залишиться непошкодженим.

З вищесказаного можна дійти невтішного висновку, що вимощення просто необхідна. Вона служитиме доріжкою навколо будинку та захищатиме фундамент від вологи.

Як зробити вимощення?

  • Ширина повинна бути ширшою за проекцію даху, мінімальний розмір даху повинен бути +20 см;
  • Навколо будинку має бути суцільна лінія, тоді основа буде надійно захищена;
  • Чим ширша доріжка, тим краще вона захищає від вологи;
  • Необхідно будувати її під кутом не менше ніж 1,5 градуса від будинку, що забезпечить хороший відтік води.

Знаючи ці прості правила, у вас все вийде

Довговічність вашого фундаменту та його технічний стан залежать від якості вимощення. Це дозволить заощадити на ремонті підвалу та заощадити гроші. Він складається із двох основних шарів.

Перший або нижній шар призначений для створення рівної та щільної основи. Для його будівництва використовують глину, пісок та гравій. Їх заливають шарами та ущільнюють. Товщина цього шару може становити 20 мм.

Другий шар називається кришкою. Він є водонепроникним шаром і захищає від вологи стіни будинку. Його товщина складає 10 мм. Він може бути виготовлений з тротуарної плитки, асфальту, бетону або каменю. Ці шари обов’язково присутні у будь-якій області. Знаючи його пристрій, у вас не виникне проблем із облаштуванням.

Корисні поради

Необхідно суворо дотримуватись режиму роботи. Виконуйте їх повільно та точно. Якщо поверхні з’являються тріщини, їх можна легко відремонтувати рідким бетонним розчином. У разі значного руйнування необхідно розібрати цю деталь та зробити секцію відповідно до нової. Ці поради допоможуть вам у будівельних роботах.

Після закінчення робіт потрібно обробити вимощення водовідштовхувальним розчином “Black stone”. Він захистить поверхню від непотрібного поглинання води, від негативних погодних факторів, а також зробить зовнішній вигляд привабливим та додасть “ефекту мокрого каменю”.

Захистіть не тільки вимощення, а й свій будинок одночасно за допомогою просочення Black Stone. Замовляйте на сайті https://blackstone.com.ua та за номером ☎️099 911-0-911.