Гідроізолююче просочення для бетону

Бетонні конструкції є основою багатьох будівель та споруд, але їх довговічність та надійність часто піддаються впливу вологи та інших агресивних факторів. Гідроізоляція бетонних поверхонь відіграє ключову роль у захисті від проникнення вологи, що сприяє збільшенню терміну служби та безпеки конструкцій. У цій статті ми розглянемо різні види гідроізоляційних просочень для бетону та виберемо найкращу.

Види гідроізоляційних просочень для бетону:

Силікатні просочення: такі просочення проникають глибоко в пори бетону, реагуючи з мінералами в структурі матеріалу та утворюючи гідрофобні сполуки. Силікатні просочення відрізняються гарною адгезією та міцним зв’язуванням з поверхнею.

Силіконові просочення: мають відмінну водовідштовхувальну здатність і добре захищають бетон від вологи. Вони утворюють еластичний шар на поверхні бетону, який запобігає проникненню води та інших рідин.

Акрилові просочення: мають високу стійкість до впливу агресивних середовищ, таких як бензин, олії та солі. Вони легко наносяться та утворюють тонкий захисний шар, який перешкоджає проникненню вологи.

Просочення BlackStone: інноваційний засіб, розроблений з використанням новітніх технологій. Таке просочення поєднує в собі властивості силікатних, силіконових та акрилових просочень, забезпечуючи максимальну гідроізоляцію та захист поверхні бетону. Його особливістю є здатність знепилювати поверхню та створювати міцне покриття, яке зберігає свої якості протягом тривалого часу експлуатації. Крім того, просочення надає поверхні ефекту мокрого каменю, що робить її привабливим і естетичним, що важливо для суспільних просторів.

Переваги гідроізоляційних просочень для бетону:

 • Захист від проникнення вологи та агресивних хімічних речовин.
 • Збільшення терміну служби бетонних конструкцій.
 • Підвищення стійкості до механічних ушкоджень.
 • Простота та зручність застосування.
 • Екологічна безпека та відсутність шкідливих речовин.

Гідроізоляція бетону з використанням спеціалізованих просочень є невід’ємною складовою процесу будівництва та ремонту. Правильний вибір просочення дозволяє забезпечити надійний захист та збереження бетонних поверхонь на довгі роки.

Краще гідроізолююче просочення для бетону

BlackStone – це ефективне гідроізолююче просочення для бетону, яке не просто захищає бетон від вологи, але і робить його більш привабливим. Наші фахівці використовують це просочення майже на всіх своїх об’єктах, оскільки воно підходить не тільки для бетону, але і для тротуарної плитки, цегли та каменю.

Властивості гідроізолюючого просочення для бетону від BlackStone:

 • Склад просочення є абсолютно безпечним для здоров’я, оскільки він містить тільки сертифіковані компоненти, що не викликають алергічних реакцій або інших негативних ефектів.
 • Поверхня, оброблена просоченням, перестає притягувати сміття і не припадати пилом, що робить ваш простір більш чистим і доглянутим.
 • Ефект мокрого каменю, що створюється просоченням, робить матеріал більш насиченим, а загальний простір – свіжішим і привабливішим. А можливість вибору між глянцевим та матовим варіантом просочення дозволяє підлаштувати зовнішній вигляд під ваш смак та стиль.
 • Спеціальна формула просочення захищає від УФ-променів, запобігаючи вигоранню та потьмаренню матеріалу.
 • Нанесення просочення за допомогою валика – легкий та доступний процес, що не потребує спеціальних навичок чи інструментів.
 • Просочення BlackStone наноситься всього в один шар, забезпечуючи довготривалий захист до 15 років. При цьому витрата складає всього 1 л на 5 м2, що робить її економічним варіантом у довгостроковій перспективі.
 • Просочення запобігає утворенню сольових відкладень, а також маскує цементні плями та захищає від появи нових, забезпечуючи вам максимальне збереження зовнішнього вигляду поверхонь.

Застосування гідроізолюючого просочення BlackStone

 1. Очистіть поверхню, що обробляється, і дайте їй ретельно висохнути.
 2. Нанесіть просочення з використанням малярського валика.
 3. Дайте просочення повністю полімеризуватися протягом 18 годин.
 4. Краще вибрати суху погоду для обробки, а під час процесу уникати прямого потрапляння сонячних променів.

Витрата просочення BlackStone: 1 л на 5 м ².

Купуючи гідроізоляційне просочення від BlackStone, ви отримуєте не тільки захист, але і впевненість у якості та довговічності вашого простору. Для того, щоб купити просочення для бетону BlackStone – залишайте заявку на сайті blackstone.com.ua або телефонуйте за номером:

☎️(099)911-0-911