Black Stone

ПРОПИТКА BLACK STONE (МОКРИЙ КАМІНЬ) - ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ

Придает эффект “мокрого камня” Надає ефект "мокрого каменю"

Маскирует цементные загрязнения Маскує цементні забруднення

Препятствует появлению высолов Перешкоджає появі висолів

Защищает от УФ-лучей Захищає від Уф-променів

Укрепляет и обеспыливает поверхность Зміцнює і знепилюють поверхню

Замовити консультацію експерта

Тротуарная плитка

ТРОТУАРНА ПЛИТКА

Камень

КАМІНЬ

Кирпич

ЦЕГЛА

Бетон

Бетон

ГЛИБОКОПРОНИКАЮЧА ПРОПИТКА МОКРИЙ КАМІНЬ

Декоративна глибокопроникаюча пропитка з ефектом "мокрого каменю" для мінеральних поверхонь з високим навантаженням на стирання

Застосовується, як самостійне покриття, що додає ефект "мокрого каменю". Призначено для тротуарної плитки ФЕМ, натурального і штучного каменю, цегли та інших виробів з бетону

Придает эффект “мокрого камня” Надає ефект "мокрого каменю"

Маскирует цементные пятна Маскує цементні забруднення

Создает защиту от воды Створює захист від води

Препятствует появлению высолов Перешкоджає появі висолів

Защищает от УФ-лучей Захищає від Уф-променів

Укрепляет и обеспыливает поверхность Зміцнює і знепилюють поверхню

Характеристики

Ціни на Black Stone мокрий камінь

Мокрий камінь, 5л

Мокрий камінь, 5л

1980 грн

Замовити
Мокрий камінь, 10л

Мокрий камінь, 10л

3700 грн

Замовити
Мокрий камінь, 20л

Мокрий камінь, 20л

6750 грн

Замовити

Ціни на мокрий камінь з тонувальним ефектом

Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 5л

Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 5л

2200 грн

Замовити
Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 10л

Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 10л

4030 грн

Замовити
Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 20л

Мокрий камінь з тонувальним ефектом, 20л

7480 грн

Замовити

Сертифікати


Спеціальна формула сополімерів і емульсій синтетичних смол, органічних розчинників і функціональних добавок. Пропитка готова до застосування

Розхід: 1л на 4-6 м.кв в один шар (залежить від матеріалу і способу нанесення)

При роботі з пропиткой користуйтеся засобами індивідуального захисту. Використовуйте захисний одяг і респіратор. Важливо! Залишки пропитки не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття

Спосіб застосування

Очистить обрабатываемую поверхность и дать хорошо высохнуть Очистити оброблювану поверхню і дати добре висохнути

Нанести пропитку при помощи малярного валика Нанести пропитку за допомогою малярного валика

Подождать 18 часов до полной полимеризации Почекати 18 годин до повної полімеризації

Во время обработки и высыхания погода должна быть сухой, не желательно попадание прямых солнечных лучей! "Під час обробки і висихання погода повинна бути сухою, не бажано попадання прямих сонячних променів!

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ PDF

Відео

Відгуки

Залишились питяння?

Замовити консультацію експерта

Помощь

Наші спеціалісти

Консультації з понеділка по п'ятницю від 9:00 до 18:00

Консультант Андрей
Андрій

"В наш час, найкраща реклама - це сарафанне радіо."

(067) 388-08-44
Консультант Виктория
Вікторія

"Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама."

(063) 388-08-44
Консультант Юрий
Юрій

"Щоб допомогти іншому, не потрібно бути багатим - досить бути добрим!"

(095) 388-08-44
как нас найти?

Захисне просочення Мокрий камінь - це спеціальне просочення, яке проникає в структуру матеріалу досить глибоко, тим самим збільшуючи морозостійкість, зміцнює та знепилює поверхні, захищає від УФ-променів, перешкоджає появі висолів, створює захист від води, маскує цементні плями та надає ефекту «мокрого каменю».

Засіб стає все більш затребуваним, тому що дозволяє покращити зовнішній вигляд виробів із цегли, каменю, різноманітних видів плитки. Придбати високоякісне просочення у нас можна на вигідних умовах, розраховуючи на стабільно відмінне обслуговування, повне орієнтування на потреби клієнтів та безліч інших переваг для будь-якого клієнта.

Як працює захисне просочення з ефектом мокрого каменю BlackStone

Захисне просочення з ефектом мокрого каменю має унікальний склад, який включає спеціальні сополімери і синтетичні смоли, емульсії органічних розчинників і функціональних добавок. Цей інноваційний склад забезпечує високу ефективність та унікальні властивості захисного просочення.

Воно повністю безпечна, може застосовуватися як зовні, так і всередині приміщень, екологічно чиста, не шкодить довкіллю.

Просочення BlackStone наноситься лише один раз, обробку не потрібно повторювати, при цьому досягається тривалий ефект до 15 років.

Для яких матеріалів застосовують захисне просочення BlackStone

Захисне просочення з ефектом мокрого каменю показало свою ефективність при використанні на тротуарній плитці, камені, бетоні, цегли та інших мінеральних будівельних матеріалах. Ми постійно використовуємо BlackStone на своїх будівельних об'єктах, і можемо підтвердити – її використання значно збільшує термін служби об'єктів, а візуальний ефект точно відображає назву – ефект свіжовимитого мокрого каменю.

Захисне просочення ефективне як для елементів мощення, так і для фасадів, цоколів, огорож, а також внутрішніх поверхонь будівель.

Захисне просочення для бетону

Незважаючи на те, що бетон є одним з найміцніших і довговічніших будівельних матеріалів, бетон також потребує захисту. Використання захисного просочення для бетону дозволяє значно збільшити термін його служби, захистити від розтріскування, появи висолів та знепилити. Обробка бетону гідрофобізатором збільшує його міцність та захищає від впливу води, а наявність у складі синтетичних смол надає додаткову міцність на навантаження. Додатково захисне просочення BlackStone надасть бетону мокрого ефекту. Одна з причин купити захисне просочення для бетону у нас – приваблива ціна. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником, тому можемо запропонувати значні оптові знижки.

Захисне просочення для натурального та декоративного каменю

Захисне просочення пісковика, граніту та декоративного облицювального каменю дозволить уникнути багатьох проблем, пов'язаних з експлуатацією. Гідрофобізація повністю усуває ризик появи висолів, захищає від розтріскування, вигоряння, збільшує термін служби каменю. Оброблена поверхня надовго збереже привабливий зовнішній вигляд.

Що стосується крихких різновидів природного каменю, таких як піщаник або ракушняк, захисне просочення BlackStone забезпечує міцність, що дозволяє без проблем використовувати їх не тільки для фасадів, але і для мощення пішохідних зон. Захисне просочення BlackStone – найкращий вибір для гідрофобізації каменю за вигідною ціною.

Захисне просочення для тротуарної плитки

Дія води – одна з основних причин руйнування тротуарної плитки. Гідрофобізація допомагає вирішити цю проблему раз і назавжди, вона перешкоджає проникненню в пори тротуарної плитки води, що, у свою чергу, вирішує проблему з сезонними циклами замерзання та розморожування, які призводять до руйнування плитки. Використання захисного просочення для тротуарної плитки також захистить від висолів, вигоряння, додасть ефекту самоочищення і мокрого, свіжомитого каменю. Ціна на захисне просочення для тротуарної плитки у нас найвигідніша на ринку!

Захисне просочення для цегли, шлакоблоку, газобетону

Застосування захисного просочення не тільки сприяє продовженню терміну служби матеріалів для кладки, але також значно підвищує їх теплоізоляційні властивості. Це досягається завдяки здатності гідрофобізатора запобігати вбиранню додаткової вологи цеглою, бетоном або шлакоблоком, що дозволяє зберегти їх структуру та підвищити теплоутримання.

Крім того, ще однією важливою перевагою використання гідрофобізатора для цегли та керамоблоку є його здатність зберігати привабливий зовнішній вигляд матеріалів для кладки протягом тривалого часу. Оброблена захисним просоченням цегла зберігає свою естетичність і міцні характеристики, роблячи його більш стійким до зовнішніх впливів. Це означає, що стіни та конструкції, виконані з обробленої гідрофобізатором цегли, будуть виглядати привабливо та надійно протягом тривалого часу.

Загальним результатом застосування гідрофобізатора є покращення якості будівельних робіт та підвищення надійності будівель та споруд. Тому гідрофобізатори стають все більш популярним вибором для захисту та покращення властивостей різних матеріалів для кладки.

Де купити захисне просочення для бетону, цегли, каменю, тротуарної плитки?

Можемо з усією впевненістю відповісти, що найкраще купити захисне просочення саме у нас, тому що ми пропонуємо найвигіднішу ціну, знижки для оптових покупців, високорівневий сервіс та професійну допомогу. Телефонуйте і ми запропонуємо вам максимально приємні умови.

Оберіть мову сайту: