Просочення мокрий камінь для тротуарної плитки

Гідрофобізатор з ефектом “мокрого каменю” – це спеціальна хімічна речовина, яка застосовується для обробки поверхонь, що надає їм ефекту мокрого та блискучого вигляду, начебто вони щойно були обмочені. Цей ефект створюється шляхом зміни поверхневого натягу та взаємодії з водою.

Гідрофобізатори з ефектом мокрого каменю зазвичай використовуються для підвищення естетичного вигляду та захисту різних поверхонь, включаючи бетон, камінь, цеглу, дерево та інші матеріали, від впливу вологи, пилу, бруду та інших забруднень.

Переваги використання гідрофобізатора з ефектом мокрого каменю:

 • Гідрофобізатор надає поверхням ефекту мокрого і свіжого вигляду, покращуючи їх естетичну привабливість.
 • Оброблені поверхні стають гідрофобними, що означає, що вони відштовхують воду, запобігаючи її проникненню та захищаючи матеріал від пошкоджень, пов’язаних з вологою, таких як вицвітання, руйнування та гниття.
 • Гідрофобізатори створюють бар’єр проти пилу, бруду та інших забруднень, що полегшує очищення оброблених поверхонь.
 • Захист від вологи та забруднень допомагає збільшити термін служби оброблених поверхонь та запобігає їх передчасному старінню та пошкодженню.

Важливо, що вибір та застосування гідрофобізатора з ефектом мокрого каменю має здійснюватися з урахуванням конкретних вимог поверхні та рекомендацій виробника. Також, слід дотримуватися інструкцій із застосування.

Просочення для плитки мокрий ефект
Просочення для плитки мокрий ефект

Просочення мокрий камінь для тротуарної плитки

Просочення “мокрий камінь” для тротуарної плитки – це спеціальна суміш, що просочується, яка застосовується для обробки поверхні тротуарної плитки з метою надання їй ефекту “мокрого каменю”. Вона має наступні властивості та переваги:

 • Візуальне перетворення: просочення “мокрий камінь” створює ефект мокрої поверхні, надаючи плитці естетичну привабливість та блиск.
 • Посилений захист: проникає в пори та структуру плитки, створюючи захисний бар’єр від впливу вологи, пилу, бруду та інших забруднень. Вона допомагає запобігти плямам, вицвітанню та пошкодженню плитки.
 • Покращена стійкість: оброблена просоченням плитка стає більш стійкою до впливу зовнішніх факторів, таких як сонячні промені, волога, морози та солі. Це допомагає збільшити її довговічність та зберегти гарний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
 • Спрощене очищення: поверхня, оброблена просоченням “мокрий камінь”, стає більш гладкою і брудовідштовхувальною, що полегшує її очищення від пилу, бруду та інших забруднень. Це зменшує витрати на догляд за тротуарною плиткою та зберігає її чистоту та блиск.

Важливо відзначити, що захисне просочення для тротуарної плитки повинне застосовуватися згідно з рекомендаціями виробника та інструкціями щодо застосування. Перед застосуванням рекомендується провести тестове нанесення на невелику ділянку плитки, щоб переконатися у сумісності та досягти бажаного ефекту.

Просочення мокрий камінь для тротуарної плитки
Просочення мокрий камінь для тротуарної плитки

Як наносити просочення мокрий камінь на поверхні

Просочення “мокрий камінь” для тротуарної плитки може бути нанесене такими способами:

 • Пульверизація: просочення можна нанести за допомогою спеціального пульверизатора або розпилювача. Поступово розпиліть просочення на поверхню плитки, забезпечуючи повне покриття. Переконайтеся, що просочення рівномірно розподілене і не утворює калюжу.
 • Пензель або валик: використовуйте пензель або валик для нанесення просочення на поверхню плитки. Поступово розподіліть просочення, слідуючи напрямку плитки, щоб досягти рівномірного покриття. Зверніть увагу на області між плитками і переконайтеся, що просочення проникло в пори.
 • Занурення: якщо плитки не укладені на місці, їх можна занурити у просочення для повного покриття поверхні. Залишіть плитки в просоченні на деякий час (згідно з рекомендаціями виробника), потім вийміть і дайте їм висохнути.

Важливо дотримуватися інструкцій виробника та рекомендацій щодо застосування просочення “мокрий камінь”. Зазвичай потрібно нанести один або два шари просочення з інтервалом між ними для повного просочування та фіксації на поверхні плитки. Також зверніть увагу на умови застосування, такі як температура і вологість, та дотримуйтесь необхідних заходів безпеки при роботі з просоченням.

Якщо у Вас ще залишилися питання або Ви вирішили купити просочення “мокрий камінь” – переходьте на сайт https://blackstone.com.ua або телефонуйте за номером:

☎️(099)911-0-911