Ефект мокрої цегли

Просочення з ефектом мокрої цеглини – це спеціальний хімічний засіб, що застосовується для обробки поверхні цегляної кладки або інших мінеральних матеріалів, щоб створити ефект “мокрого” або “вологого” виду. Цей ефект надає цегляній стіні свіжого та яскравого зовнішнього вигляду, при цьому зберігаючи природну текстуру матеріалу.

Просочення з ефектом мокрої цегли зазвичай використовується для декоративного оздоблення фасадів будівель, стін та внутрішніх поверхонь. Її наносять на поверхню цегли після її повного висихання та застигання.

Переваги використання просочення з ефектом мокрої цеглини

 • Естетичний ефект: дозволяє надати цегляній поверхні свіжіший і акуратніший зовнішній вигляд, роблячи фасад привабливішим.
 • Зміцнення поверхні: просочування для цегли може зміцнювати цегляну поверхню та захищати її від впливу атмосферних умов, таких як дощ, волога та ультрафіолетове випромінювання, що сприяє збільшенню терміну служби стіни.
 • Захист від пилу та бруду: після обробки просоченням цегляна поверхня стає менш схильною до забруднення і легше миється.
 • Простота нанесення: просочення наноситься за допомогою кисті, валика або розпилювача, що робить процес обробки досить простим та швидким.
 • Паропроникність: цегла, оброблена просоченням з ефектом мокрої цегли, має хорошу паропроникність, що дозволяє зберігати природний обмін вологи всередині стіни.
 • Економічно вигідно: застосування просочення дозволяє оновити фасад будівлі без необхідності його перекладки або штукатурки, що є більш економічним рішенням.

Ефект мокрої цегли

Гідрофбізація цегли при використанні просочення

Ефект гідрофобізації при застосуванні просочення “Мокрий камінь” для цегли заснований на властивостях гідрофобних матеріалів, які дозволяють запобігати вбиранню води та інших рідин у поверхню обробленого матеріалу. Гідрофобізація – це процес створення захисного бар’єру на поверхні цегли, щоб він став відштовхувати воду і не поглинав її в пори.

Коли цегла обробляється просоченням “Мокрий камінь” з гідрофобними властивостями, відбувається таке:

 • Водовідштовхувальний ефект: просочування створює на поверхні цеглини захисний шар, який відштовхує воду. Це запобігає проникненню вологи, дощової води або снігу в пори цегли, що особливо важливо для захисту цегляних стін від впливу вологи та водних опадів.
 • Збереження природного вигляду: просочення “Мокрий камінь” дозволяє зберегти природний зовнішній вигляд цегли, не змінюючи його колір та текстуру. Це робить оброблену цеглу більш привабливою та естетичною.
 • Підвищення стійкості до морозу: цегла, оброблена просоченням з гідрофобними властивостями, стає більш стійкою до впливу циклічного морозо-відтавання. Захисний шар не дозволяє волозі проникати в пори матеріалу, що зменшує ризик виникнення пошкоджень через морозні умови.
 • Стійкість до забруднень: гідрофобізація утворює бар’єр проти пилу, бруду та забруднень, що робить поверхню цегли менш схильною до забруднень і спрощує її догляд.
 • Поліпшення теплоізоляційних характеристик: просочення з гідрофобними властивостями може допомогти покращити теплоізоляцію цегляної стіни, оскільки захищає її від проникнення вологи, що може погіршити теплопровідність матеріалу.

Важливо, що ефект гідрофобізації може змінюватись в залежності від складу просочення та умов експлуатації. Тому ми рекомендуємо замовляти перевірений засіб у нас на сайті https://blackstone.com.ua або за номером: ☎️(099)911-0-911