Гідрофобізуюче просочення для бетону з ефектом мокрого каменю

Бетон, хоч і вважається одним з найміцніших і довговічних будівельних матеріалів, все ж може виявитися уразливим перед впливом води та вологи. Одним із ефективних засобів захисту є гідрофобізуючі пропитки, які забезпечують надійний захист і підвищують тривалість експлуатації бетонних конструкцій.

Що таке гідрофобізація?

Гідрофобізація – це процес надання матеріалу властивостей відштовхування води. У випадку бетону, це означає застосування спеціальних пропиток, які проникають в пори бетону та утворюють захисний шар, який відштовхує вологу.

Для чого потрібне гідрофобізуюче просочення для бетону

При будівництві та облаштуванні бетонних конструкцій великою перевагою є використання просочень. Ці матеріали забезпечують не лише захист від агресивного впливу навколишнього середовища, але і подовжують термін служби бетону. Давайте розглянемо, в яких випадках та які види просочень слід використовувати.

 • Підвищення морозостійкості та захист від вологи: просочення глибоко проникають в пори бетону, утворюючи захисний бар’єр, який запобігає проникненню вологи. Це особливо важливо для забезпечення морозостійкості та уникнення утворення тріщин під впливом замерзання та розморожування.
 • Знепилювання та підвищення зосостійкості: укріплюють поверхню бетону, запобігаючи утворенню пилу. Це дозволяє підвищити тривалість служби конструкції та забезпечити її стійкість до механічних впливів.
 • Покращення зовнішнього вигляду: гідрофобізуюче просочення надає бетонній поверхні естетичний вигляд, що особливо актуально для промислових підлог та інших конструкцій, які піддаються великому навантаженню. Вони допомагають зберегти первозданий вигляд та запобігти утворенню забруднень.
 • Укреплення зношених поверхонь: просочення використовуються для укріплення зношених поверхонь, які піддаються впливу часу та механічних навантажень. Вони утворюють захисний шар, який запобігає подальшому руйнуванню.

Види просочень:

Органічні просочення: включають грунтовки на основі епоксидів, акрилів та поліуретанів. Серед них поліуретанові пропитки вважаються універсальними, оскільки надають комплексний захист та глибоке проникнення.

Неорганічні просочення: сюди входять пропитки на силікатній основі. Вони розрізняються за функціональним призначенням, таким як упрочняючі склади, гідрофобізуючі пропитки та протипилові грунтовки.

Застосування просочень – це необхідний крок для забезпечення міцності та довговічності бетонних конструкцій у різних умовах експлуатації.

Переваги гідрофобізуючого просочення для бетону з ефектом мокрого каменю

Гідрофобізуюче просочення для бетону з ефектом мокрого каменю зазвичай використовується для бетонних підлог (наприклад, з мармурової крихтою), огороджень або фасадів з бетону. Розглянемо основні переваги даного просочення:

 • Бетон, як будівельний матеріал, підданий впливу морозу. Коли вода проникає в пори бетону та замерзає, вона розширюється, створюючи внутрішню напругу. Просочення утворюють захисний бар’єр, що запобігає проникненню води та запобігає ймовірність руйнування структури внаслідок цього процесу.
 • Гідрофобізуюче просочення створює на поверхні бетону захисний шар, який запобігає проникненню води в середину, через що морозостійкість бетону збільшується. Це особливо важливо для зовнішніх конструкцій, які піддаються впливу атмосферних умов, таких як фасади, бетонні покриття у подві`ї та ін та елементи.
 • Ефект мокрого каменю додає поверхні бетону елегантності та привабливості. Завдяки просоченню, колір бетону стає насиченим, а текстура виглядає більш виразною. Це особливо важливо при створенні міських покриттів, тротуарів, архітектурних елементів та інших об’єктів, де естетика грає важливу роль.
 • Просочення створюють захисний бар’єр, що запобігає проникненню солей та мінералів у пори бетону. Це критично в умовах агресивного середовища, де висока вологість та наявність солей можуть спричинити утворення висолов, призводячи до руйнування бетону.
 • Укріплюють структуру бетону, що сприяє підвищенню міцності матеріалу та запобігає руйнуванням, включаючи вплив морозів. Підвищена міцність стає гарантією довговічності конструкцій.
 • Гідрофобні властивості просочень створюють поверхню, яка відштовхує воду, допомагаючи уникнути поглиблення вологи та утворення бруду на бетоні. Це особливо важливо для об’єктів громадського та промислового призначення.
 • Гідрофобізуючі пропитки володіють антигрибковими властивостями, що допомагають запобігти росту та розмноженню мікроорганізмів на поверхні бетону. Це особливо актуально в умовах підвищеної вологості або в тіні.

Застосування гідрофобізуючого просочення для бетону з ефектом мокрого каменю – це ефективний спосіб зберегти якість та надійність бетонних структур навіть в екстремальних умовах. Для консультації – телефонуйте за номером:

☎️(099)911-0-911