Очищення клінкеру від різних типів плям

Клінкер – унікальний будівельний матеріал, що завоював популярність завдяки своїй універсальності, міцності та естетичному зовнішньому вигляду. Найпоширенішими видами клінкерних виробів є клінкерна цегла та плитка, вони використовуються в таких сферах як:

Фасади будівель:

 • Міцність та стійкість: клінкерна цегла забезпечує довговічне покриття фасадів, стійке до атмосферних впливів та механічних впливів.
 • Дизайн та варіативність: різноманітність кольорів дозволяє створювати унікальні архітектурні рішення, що надають будівлі індивідуальності.

Облицювання печей та камінів:

 • Термічна стійкість: клінкер стійкий до високих температур, що робить його ідеальним матеріалом для облицювання печей та камінів.
 • Естетика: натуральні кольори та текстури створюють затишний та стильний зовнішній вигляд.

Будівництво альтанок та терас:

 • Міцність: клінкер забезпечує довговічність конструкцій просто неба.
 • Натуральний вигляд клінкеру поєднується з навколишньою природою, створюючи гармонійний простір.

А тепер про очищення клінкеру від різних типів забруднень

1. Плями від цементу

Плями, що утворюються від цементу, можна успішно видалити з використанням спеціалізованих засобів. Застосовуйте їх одразу після завершення будівельних робіт. Повторне нанесення чи нічне витримування допоможуть досягти ідеальної чистоти.

Важливо: уникайте використання кустарних методів, таких як механічне сколювання або використання агресивних кислот, щоб не пошкодити клінкер.

2. Висоли (сольові розводи)

Висоли на клінкері можуть з’явитися через хімічні реакції, створюючи вапняно-соляні відкладення. Існують засоби на основі кислот та органічних розчинників, які швидко розчиняють забруднення та легко змиваються водою.

3. Цвіль і мох

Для боротьби з пліснявою та мохом використовуйте засіб Антимох, який ефективно усуває зелені забруднення. Важливо з’ясувати причину появи плісняви та усунути її, щоб запобігти повторній появі.

4. Жирні плями

Жирні чи масляні плями слід усувати негайно. Протріть забруднене місце вологою ганчіркою або використовуйте спеціальні засоби для виведення плям з знежирюючими властивостями.

Ефективність методів очищення може змінюватись в залежності від типу плям і часу їх появи. Важливо вибирати кошти відповідно до рекомендацій виробника та дотримуватися інструкцій.

А для того, щоб Вам не потрібно було турбуватися про появу плям і тим, як їх позбудеться, рекомендуємо використовувати гідрофобізуючі просочення.

Водовідштовхувальні просочення – це засоби, що створюють на поверхні матеріалу невидиму водовідштовхувальну плівку. Для клінкеру вони становлять додатковий рівень захисту від впливу вологи. Стандартний гідрофобізатор має такі характеристики:

 • Запобігання вологопоглинанню: суттєво знижують вологопоглинання клінкеру, що особливо важливо в умовах замерзання та відтавання (вода всередині клінкеру розширюється, що може призвести до руйнування матеріалу).
 • Підвищення терміну служби: захист від вологи допомагає запобігти руйнуванню клінкеру під впливом морозів, солей та інших агресивних факторів.

Просочення для цегли з ефектом мокрого каменю – це особливий вид гідрофобізаторів, що створюють на поверхні ефект, що нагадує мокрий камінь. Це надає клінкерній поверхні додатковий блиск та виразність, і відмінно підійде для фасадів та інших зовнішніх споруд.

Застосування просочення з ефектом мокрого каменю забезпечує:

 • Ефект мокрого каменю надає поверхні вишуканий зовнішній вигляд, підкреслюючи її текстуру та колір.
 • Захист від УФ-променів: клінкер не вигоряє і довго зберігає свій початковий вигляд.
 • Захист від появи висолів.
 • Профілактика появи моху та плісняви.
 • Збільшує теплоізоляційні властивості цегли: завдяки плівці, створеній просоченням, вода не проникає в пори клінкеру, що забезпечує кращу теплоізоляцію.
 • Збільшення морозостійкості.

Регулярне обслуговування та уважний догляд допоможуть зберегти клінкер в ідеальному стані протягом довгих років. У разі виникнення сумнівів краще проконсультуватися з професіоналами, ви можете зробити це за номером:

☎️(099)911-0-911