Чим покрити бетон на вулиці для краси

Бетон, який укладений на вулиці, незважаючи на свою міцність та якість, потребує спеціального догляду для забезпечення його краси. Бетон сам по собі не найкрасивіший матеріал, щоб він мав привабливий і дорогий вигляд, його обробляють різноманітними засобами, що надають бетону блиску і насиченості. Тому в цій статті ми вирішили розповісти, чим покрити бетон на вулиці для краси.

Захист бетону від руйнування на вулиці відіграє ключову роль у забезпеченні його довговічності та краси. Для цього важливо розуміти основні фактори, які можуть негативно вплинути на вигляд бетону:

 • Перепади температур, атмосферні опади, гази, сильні вітри та ультрафіолетове випромінювання можуть руйнувати бетон.
 • Лужні метали та вапно, що знаходяться в бетоні, можуть розчинятися при контакті з водою, що веде до вимивання з конструкцій. Це погіршує несучі властивості та структуру матеріалу, тому захист від дощу відіграє важливу роль для того, щоб бетон якомога довше зберігав свій привабливий вигляд.
 • Кислоти у воді та атмосферному повітрі можуть утворювати солі в порах бетону, що призводить до його руйнування, тріщин та утворення висолів, що також негативно впливає на його зовнішній вигляд.
 • Замерзання вологи в порах бетону в зимовий період також сприяє руйнуванню його структури, особливо поблизу елементів армування, що може призвести до корозії.

Це лише деякі з факторів, які можуть вплинути на зовнішній вигляд бетону, і відновлення її після пошкоджень потребує значних витрат часу та ресурсів. Тому важливо вжити заходів щодо захисту бетонної стяжки від різних впливів заздалегідь, щоб запобігти її руйнуванню.

Обираємо чим покрити бетон на вулиці для краси

При виборі покриття для бетонних поверхонь на вулиці слід орієнтуватися на конкретні вимоги та умови експлуатації. Сьогодні розглянемо засоби, які не просто захищають бетон на вулиці, а й покращують його зовнішній вигляд.

Лаки: ці лаки забезпечують надійний захист бетону від ультрафіолетових променів, погодних умов та зношування. Вони можуть використовуватися як для декоративного оформлення бетону (з мокрим ефектом), так підвищення його стійкості.

Акрилове просочення для бетону: не сильно змінює колір і є непопулярним вибором наших клієнтів.

Гідрофобні покриття: ці покриття запобігають проникненню вологи в бетон і допомагають запобігти пошкодженням від замерзання та розморожування, на зовнішній вигляд впливають мінімально, але допомагають зберегти його на довгі роки.

Просочення з мокрим ефектом: новий продукт на українському ринку, який надає бетону ефекту, ніби його тільки помили, колір бетону стає більш насиченим та яскравим.

При виборі покриття для бетону на вулиці важливо враховувати умови довкілля, навантаження, умови експлуатації та інші фактори. Рекомендується звернутися за консультацією до професіоналів або виробників покриттів, щоб вибрати найкращий варіант для ваших потреб.

Чим покрити бетон на вулиці для краси – порада від наших фахівців

Наші експерти вже не перший рік використовують водовідштовхувальне просочення BlackStone для захисту та покращення зовнішнього вигляду бетону на вулиці. Це обумовлено її важливими перевагами, які не лише захищають бетон від вологи та інших агресивних факторів, але й надають йому ефекту мокрого каменю.

Обробка бетону просоченням значно підвищує його міцність та захищає від впливу вологи. Застосування синтетичних смол також надає додаткової стійкості до різних навантажень і знепилює поверхню.

Часто наші клієнти вибирають просочення BlackStone для обробки бетонної підлоги, особливо в громадських місцях, таких як торгові центри, магазини чи офіси. Це пов’язано не лише із зовнішнім виглядом, а й із безпекою покриття. Просочення створює ефект мокрої поверхні та доступна у глянсовому або матовому виконанні.

З точки зору безпеки, просочування BlackStone робить підлогу антиковзною і запобігає забрудненню поверхні під час дощів або снігопадів.

Просочення BlackStone має безліч переваг, які роблять її ідеальним варіантом, ніж покрити бетон на вулиці для краси.

 • Маскує цементні плями та запобігає появі нових.
 • Поверхні, оброблені просоченням, не притягують пил та сміття.
 • Склад безпечний для здоров’я, не містить алергенів чи інших шкідливих речовин.
 • Захищає від вигоряння та потьмяніння завдяки ультрафіолетовому захисту.
 • Легко наноситься валиком та економічний.
 • Запобігає утворенню сольових відкладень та висолів.
 • Захищає від плісняви, грибків та інших мікроорганізмів.
 • Забезпечує надійний захист від вологи та збільшує термін служби покриття.
 • Надає матеріалу насичений вигляд, покращуючи його зовнішні характеристики.

Після ознайомлення з різними варіантами обробки бетону на вулиці для краси можна стверджувати, що просочення для бетону BlackStone є оптимальним вибором. Для замовлення залиште заявку на сайті blackstone.com.ua або зв’яжіться з нами за номером:

☎️ (099) 911-0-911