Зміцнювач бетону

Сучасне будівництво активно використовує бетон завдяки його міцності, універсальності та доступності. Однак, щоб бетонні конструкції служили довше та зберігали свої експлуатаційні характеристики, їх необхідно правильно обробити. Одним із ключових рішень для підвищення довговічності бетону є використання зміцнювача.

Що таке зміцнювач бетону?

Зміцнювач бетону – це спеціальний склад, який покращує фізичні та механічні властивості бетонних поверхонь. Він глибоко проникає у пори бетону, заповнюючи їх та посилюючи структуру. В результаті застосування зміцнювача досягається:

Підвищена міцність: зміцнювач збільшує щільність бетону, роблячи його більш стійким до механічних пошкоджень та зношування.

Стійкість до впливу: обробка зміцнювачем робить бетонні поверхні більш стійкими до хімічних речовин, морозу, вологи та інших агресивних впливів навколишнього середовища.

Довговічність: зміцнений бетон має покращену стійкість до стирання та розтріскування, що продовжує термін служби конструкцій.

Гладкість та естетика: оброблена поверхня стає менш схильною до утворення пилу та забруднень, зберігаючи естетичний вигляд протягом тривалого часу.

Зміцнювачі бетону широко застосовуються у будівництві промислових та житлових об’єктів, дорожніх покриттів, парковок, складів та інших споруд, що зазнають інтенсивних навантажень.

Водовідштовхувальне просочення BlackStone: захист та естетика

Крім зміцнення, бетонні конструкції потребують захисту від вологи, яка може негативно позначатися на їхньому стані. Водовідштовхувальне просочення BlackStone є ідеальним рішенням для цих обох завдань.

Особливості та переваги BlackStone

BlackStone – це інноваційне водовідштовхувальне просочення, створене для ефективного захисту бетонних поверхонь від проникнення вологи та зміцнення. Вона глибоко проникає у структуру матеріалу, утворюючи його поверхні невидиму захисну плівку. Просочення має наступні переваги:

 • Надійний захист від вологи: BlackStone перешкоджає проникненню води, запобігаючи утворенню плям, висолів, плісняви ​​та грибка.
 • Зміцнювач бетону BlackStone широко застосовується для різних видів бетонної підлоги. Завдяки особливій формулі, він глибоко проникає в структуру бетону, закриваючи пори та усуваючи пилення. Захисний шар, що утворюється, спрощує прибирання поверхні, запобігаючи прилипанню сміття. Завдяки гідрофобним властивостям, підлога залишається чистою, не збираючи бруд навіть за вологої погоди.
 • Завдяки смолам у складі просочення зміцнює бетон і підвищує його довговічність та зносостійкість.
 • Збереження паропроникності: на відміну від багатьох інших захисних складів, BlackStone не порушує здатність бетону “дихати”, дозволяючи випаровування вологи зсередини.
 • Стійкість до УФ-випромінювання: просочування стійке до ультрафіолетових променів, завдяки чому захищає поверхню від вицвітання та руйнування.
 • Простота застосування: нанесення BlackStone не вимагає спеціальних навичок чи обладнання, що робить процес доступним для використання як професійними будівельниками, так і приватними користувачами.
 • Естетичність: просочення надає поверхні ефекту мокрого каменю, BlackStone представлена ​​у двох варіаціях: глянсова і матова.

Як застосовувати зміцнювач бетону BlackStone

Правильне застосування зміцнювача та водовідштовхувального просочення є запорукою їх ефективної роботи. Розглянемо основні етапи процесу:

 • Підготовка поверхні: Перед нанесенням зміцнювача та просочення поверхня бетону повинна бути чистою та сухою. Видаліть пил, бруд, олію та інші забруднення.
 • Нанесення просочення BlackStone: тепер можна приступати до нанесення водовідштовхуючого просочення BlackStone. Просочення слід наносити в один шар валиком або спеціальним пензлем.
 • Дайте просоченню повністю полімеризуватися протягом 18 годин.
 • Краще вибрати суху погоду для обробки, а під час процесу уникати прямого потрапляння сонячних променів.

Використання зміцнювача бетону BlackStone дозволяє значно підвищити експлуатаційні характеристики бетонних конструкцій, продовжити термін служби та зберегти естетичний вигляд. Завдяки простоті застосування та ефективності цього матеріалу, він стає незамінним помічником у сучасному будівництві та благоустрої.

Для отримання більш детальної інформації про продукцію та умови замовлення зверніться до наших фахівців. Ми завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір та надати якісні захисні просочення за доступними цінами.