Як вивести масляну пляму з тротуарної плитки

Під’їзні дороги, викладені з тротуарної плитки, користуються популярністю не лише завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду, а й тому, що вони вимагають менше обслуговування порівняно з асфальтом або бетоном. Незважаючи на це, іноді на таких покриттях можуть з’являтися небажані масляні плями. Щоб успішно прибрати плями з тротуарної плитки, дотримуйтесь цих корисних порад від наших фахівців.

Виготовлена ​​методом вібропресування тротуарна плитка має безліч переваг, але її пориста поверхня може легко вбирати плями. Ось загальні рекомендації щодо видалення плям на такій плитці:

Проконсультуйтеся з виробником: зверніться за консультацією у підрядника або виробника та дізнайтеся, які засоби вони рекомендують для видалення плям з тротуарної плитки.

Тестова область: перш ніж застосовувати засіб на всій плитці, перевірте його на невеликій, непомітній ділянці, щоб переконатися в ефективності та відсутності негативних наслідків.

Читайте інструкції: уважно вивчіть інструкції щодо використання засобів. Дотримуйтесь рекомендацій щодо змішування, нанесення та використання засобів індивідуального захисту.

Ретельно промийте: після нанесення засобу ретельно промийте плитку. Постарайтеся видалити рослини з міжплиткових швів.

Масляні плями: для видалення масляних плям використовуйте гранульований абсорбуючий матеріал.

Щітки: використовуйте м’які щітки з нейлоновою щетиною, щоб не пошкодити поверхню. Якщо ви використовуєте мийку високого тиску, будьте обережні, щоб не витіснити полімерний пісок зі з’єднань.

Заповнення швів: після чищення заповніть шви новим піском, коли поверхня повністю висохне.

Як вивести масляну пляму з тротуарної плитки? Для видалення олійних плям на тротуарній плитці можна використовувати такі методи:

Паперові рушники та гранульований поглинаючий матеріал: тримайте під рукою паперові рушники, ганчірки та відро з гранульованим матеріалом, здатним вбирати масло.

Промокання: якщо олія щойно потрапила на плитку, злегка промокніть (не протирайте) ділянки чистою ганчіркою або паперовими рушниками.

Використання рідкого мила для посуду або прального порошку:

 • Нанесіть рідке мило для посуду або пральний порошок безпосередньо на пляму.
 • Залишіть на 20-30 хвилин.
 • Вичистіть нейлоновою щіткою.
 • Промийте гарячою водою.
 • Повторіть у разі потреби.

Профілактика появи плям на тротуарній плитці

Для запобігання появі масляних плям на тротуарній плитці важливо забезпечити її надійний захист від зовнішніх впливів. Ми пропонуємо використовувати наше універсальне водовідштовхувальне просочення BlackStone, яке розроблене для різних будівельних матеріалів, включаючи тротуарну плитку, бетон, натуральний та декоративний камінь, цеглу та інші.

Завдяки багаторічному досвіду в обробці поверхонь гідрофобними складами, ми створили просочення, яке значно підвищує довговічність та зовнішній вигляд будівельних матеріалів.

Чому варто вибрати водовідштовхувальне просочення BlackStone:

 • Безпека для здоров’я: просочення BlackStone містить лише сертифіковані компоненти, які не викликають алергічних реакцій або інших негативних ефектів.
 • Пилевидалення: оброблена поверхня не притягує сміття і не припадає пилом, що спрощує догляд за тротуарною плиткою.
 • Естетичність: просочення надає матеріалу ефекту мокрого каменю, роблячи його зовнішній вигляд більш насиченим і привабливим. Ви можете вибрати глянсове або матове покриття, залежно від Ваших уподобань.
 • Захист від вигоряння: спеціальна формула захищає матеріал від УФ-променів, запобігаючи вигоранню та потьмаренню.
 • Простота нанесення: просочення легко наноситься за допомогою валика, що робить процес доступним і не потребує складних інструментів.
 • Економічність: просочення наноситься в один шар і забезпечує довготривалий захист до 15 років. Витрата становить лише 1 літр на 5 м ².
 • Запобігання сольовим відкладенням: просочення запобігає утворенню сольових відкладень та висолів, зберігаючи зовнішній вигляд плитки.
 • Захист від мікроорганізмів: просочування захищає поверхню від плісняви, грибків та інших мікроорганізмів.
 • Водовідштовхувальний шар: шар, що створює просочення, забезпечує надійний захист від вологи, запобігаючи проникненню води і, отже, масляних плям.
 • Збільшення терміну служби: просочування збільшує термін служби покриття, запобігаючи пошкодженню та зносу.
 • Маскування та захист від плям: просочення маскує цементні та масляні плями та захищає від появи нових плям, включаючи масляні.

Використовуючи водовідштовхувальне просочення BlackStone, ви забезпечите своїй тротуарній плитці довготривалий захист і запобігте появі масляних плям, зберігши її привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Для того, щоб купити водовідштовхувальне просочення для тротуарної плитки – залишайте на сайті blackstone.com.ua або телефонуйте за номером:

☎️(099)911-0-911