Гідрофобне просочення для тротуарної плитки

Тротуарна плитка є популярним вибором для благоустрою територій завдяки своїй міцності, естетичності та доступності. Однак під впливом вологи, солей, масел та інших агресивних речовин плитка може втратити свої декоративні та функціональні властивості. Гідрофобне просочення служить відмінним рішенням для захисту тротуарної плитки від таких негативних впливів, продовжуючи термін її служби та зберігаючи привабливий зовнішній вигляд.

Що таке гідрофобне просочення?

Гідрофобне просочення – це спеціальний склад, що наноситься на поверхню тротуарної плитки з метою створення водовідштовхувального шару. Цей шар перешкоджає проникненню води, солі та забруднень у пори матеріалу, що допомагає зберегти плитку сухою та захищеною від руйнування та вицвітання. Основу таких просочень складають силіконові, кремнійорганічні або акрилові сполуки, які забезпечують ефективну гідрофобізацію поверхні.

Переваги використання гідрофобного просочення для тротуарної плитки:

 • Захист від вологи та забруднень: гідрофобне просочення запобігає вбиранню води, солей та інших забруднень, зберігаючи тротуарну плитку в чистоті та запобігаючи утворенню висолів та плям. Це особливо важливо за умов частого використання протиожеледних реагентів у зимовий період.
 • Збільшення морозостійкості: плитка, оброблена гідрофобним просоченням, менш схильна до пошкоджень від заморожування та відтавання води в порах матеріалу. Це значно знижує ризик утворення тріщин і сколів у холодну пору року.
 • Збереження зовнішнього вигляду: просочування захищає плитку від ультрафіолетового випромінювання, вицвітання та вигоряння, допомагаючи зберегти початковий колір та декоративний вигляд поверхні протягом тривалого часу.
 • Спрощення догляду: оброблена гідрофобним просоченням поверхня легше очищається від бруду та пилу, оскільки вода та забруднення не проникають глибоко в матеріал. Це спрощує процес збирання та підтримання чистоти плитки.
 • Продовження терміну служби: захищена від вологи та агресивних речовин плитка служить довше, що знижує витрати на її заміну та ремонт. Гідрофобне просочення запобігає утворенню тріщин, розтріскування та руйнування матеріалу, зберігаючи його міцність та довговічність.

Як застосовувати гідрофобне просочення для тротуарної плитки?

Підготовка поверхні: перед нанесенням просочення необхідно ретельно очистити поверхню тротуарної плитки від пилу, бруду, масел та інших забруднень. Рекомендується також провести знежирення та промивання плитки водою.

Нанесення просочення: просочення можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем в залежності від типу складу та розмірів оброблюваної площі. Рівномірне нанесення забезпечує якісний захист поверхні. Важливо стежити за тим, щоб на плитці не залишалися надлишки просочення, які можуть утворити плями.

Час висихання: після нанесення просочення поверхня має висохнути протягом 24-48 годин. У цей час рекомендується уникати впливу води та сильних забруднень на оброблену поверхню.

Вибір гідрофобного просочення для тротуарної плитки

На ринку представлено безліч типів гідрофобних просочень для тротуарної плитки, що різняться за складом та способом застосування. При виборі відповідного кошти важливо враховувати такі фактори:

 • Переконайтеся, що просочення сумісне з типом тротуарної плитки, яку ви використовуєте.
 • Обирайте просочення, враховуючи кліматичні умови та рівень впливу вологи та забруднень на плитку.
 • Зверніть увагу на склад просочення та його безпеку для довкілля та здоров’я людини.
 • Перевагу варто віддавати перевіреним брендам та сертифікованим продуктам, які гарантують якість та ефективність просочення.

Наші фахівці вже не перший рік використовують гідрофобне просочення BlackStone для тротуарної плитки для захисту підлогових покриттів та надання їм ефекту мокрого каменю.

Гідрофобне просочення для тротуарної плитки BlackStone є сучасним складом, що нещодавно з’явився на українському ринку, який значно покращує зовнішній вигляд і довговічність будівельних матеріалів.

Чому вибирають гідрофобне просочення BlackStone:

 • Безпека для здоров’я: BlackStone включає лише сертифіковані компоненти, які не викликають алергій або інших негативних ефектів, що робить її безпечною для використання.
 • Зниження пилу: оброблена поверхня тротуарної плитки не притягує сміття і не припадає пилом, залишаючись чистою і доглянутою.
 • Ефект “мокрого каменю”: просочення надає матеріалу насиченість та яскравість, освіжаючи простір. Доступна у глянсовому та матовому варіантах.
 • Захист від вицвітання: завдяки спеціальній формулі, BlackStone запобігає вигоранню та потьмаренню матеріалу, ефективно захищаючи від ультрафіолетових променів.
 • Легко наноситься за допомогою валика, спрощуючи процес і не вимагаючи складних інструментів.
 • Економічність: просочення наноситься всього в один шар, забезпечуючи довготривалий захист до 15 років з витратою 1 літр на 5 м2.
 • Запобігання висолам: ефективно запобігає появі соляних відкладень та висолів на поверхні.
 • Захист від біоуражень: надійно захищає від плісняви, грибків та інших мікроорганізмів.
 • Водовідштовхувальний бар’єр: створює водовідштовхувальний шар, забезпечуючи надійний захист від вологи.
 • Продовження терміну служби: значно збільшує термін служби покриття, забезпечуючи довгостроковий захист.
 • Маскування та захист від плям: маскує цементні плями та запобігає появі нових, зберігаючи привабливість поверхні.
 • Універсальність: підійде не тільки для тротуарної плитки, але й для цегли, каменю та бетону, а також інших матеріалів.

Водовідштовхувальне просочення BlackStone – це інноваційне рішення для захисту та покращення зовнішнього вигляду ваших будівельних матеріалів. Забезпечте довговічність та естетику свого простору з BlackStone!

Використання гідрофобного просочення для тротуарної плитки – це ефективний спосіб захисту покриття від вологи, забруднень та механічних пошкоджень. Просочення не тільки продовжує термін служби плитки, а й допомагає зберегти її естетичний вигляд, спрощує догляд та знижує витрати на обслуговування. Гідрофобне просочення – це інвестиція в довговічність та якість вашого покриття, яка окупається довготривалою надійністю та привабливістю тротуарної плитки.

Якщо ви хочете забезпечити своїй тротуарній плитці довгий та надійний захист, звертайтесь до нашого магазину за номером:

☎️(099)911-0-911